pokaż/zamknij

Zostaliśmy autoryzowanym dealerem marek Heco i Magnat

Miło nam poinformować iż zostaliśmy autoryzowanym dealerem cenionych niemieckich marek Heco oraz Magnat. Poniżej zamieszczamy krótkie opisy marek oraz otrzymane certyfikaty od jedynego oficjalnego dystrybutora na Polskę firmę Elco-Exim

Heco to czołowy niemiecki producent kolumn. Marka, która rozpoczęła swą działalność w 1949 roku, początkowo zajmowała się projektowaniem i wytwarzaniem monitorów studyjnych. Stopniowo głównym nurtem działalności stała się produkcja kolumn do użytku domowego. Niektóre konstrukcje, np. Heco Aktiv 2000K, czy zestaw Anniversary zyskały status kultowych. Wyróżniały się przede wszystkim zastosowaniem niekonwencjonalnych rozwiązań technicznych, co zyskało bezpośrednie przełożenie na niepowtarzalne brzmienie. Siła marki tkwi w jej innowacyjności i dopasowaniu oferty do potrzeb klientów.
Przejrzystość i dynamika dźwięku została doceniona przez klientów i recenzentów. Dowodem na to są niezliczone wyróżnienia i nagrody w prasie specjalistycznej.
Strona producenta http://www.heco-audio.de/
Magnat to firma założona w 1973 roku w Niemczech, zajmująca się produkcją wysokiej jakości kolumn oraz elektroniki. Produkowane urządzenia są oparte na 40 – letnim doświadczeniu firmy w produkcji sprzętu audio oraz ogromnej pasji. Obecnie firma Magnat jest dostępna w ponad 50 krajach na całym świecie.
Strona producenta http://www.magnat.de/

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line