pokaż/zamknij

Projektowanie

Naszym Klientom oferujemy stworzenie projektu według którego będzie postępować praca, dzięki temu instalacje przeprowadzone są sprawnie, bez komplikacji, a funkcjonowanie systemów jest niezawodne. Projekt jest tworzony na podstawie naszej wiedzy i doświadczeń, jednak bardzo istotną rolę odgrywają wymagania i preferencje Klienta.

Plan zawiera rysunek instalacji oraz opis materiałów użytych do jej realizacji. Do wykonania projektu używamy profesjonalnych programów przeznaczonych do tworzenia rysunków technicznych, dlatego też możemy na życzenie Klienta dostarczyć projekt w formie elektronicznej (pozwoli to na łatwe naniesienie zmian przy późniejszych modernizacjach itp.) Projekt jest niezbędny, ponieważ stanowi dokumentację całego przedsięwzięcia. Jest on bardzo przydatny w czasie późniejszej eksploatacji budynku lub chęci modernizowania instalacji.

Wszystkie projekty, plany i opisy wykonujemy sami. Możliwe jest również wykonanie przez nas rysunku i opisu do instalacji, na której nie jesteśmy wykonawcą.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line