pokaż/zamknij

Zastosowanie

Zakres zastosowań systemów audiowizualnych i teletechnicznych jest bardzo szeroki. Można spotkać je praktycznie wszędzie. Są obecne w naszych domach, mniej zaawansowane – systemy stereo, kina domowe, lub bardziej – inteligentny budynek. Publiczne miejsca, w których rozwiązania audiowizualne i teletechniczne, są dziś powszechne to: kluby, dyskoteki, centra biznesowe, sale konferencyjne, obiekty edukacyjne, centra handlowe, obiekty sakralne, teatry, kina, obiekty sportowe, a nawet muzea, galerie czy parki. Systemy wizyjne są doskonałym nośnikiem informacji i reklamy, przekaz za ich pośrednictwem jest zarówno efektowny jak i efektywny.

Wszystkie wyżej wymienione miejsca ciężko sobie wyobrazić bez telewizorów, ekranów, projektorów czy nagłośnienia. Elementy systemów audiowizualnych i teletechnicznych znacznie podnoszą ich atrakcyjność ale również czuwają nad bezpieczeństwem osób znajdujących się w nich.

 

Więcej informacji znajdą Państwo przechodząc do szczegółowych kategorii.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line