pokaż/zamknij

Kluby i dyskoteki

Nagłośnienie klubu lub dyskoteki projektujemy  jako spójną całość, w przeciwnym wypadku ani klub muzyczny, ani tym bardziej dyskoteka nie będą mogły dobrze spełniać swoich funkcji. Odpowiednio dobrany sprzęt nagłośnieniowy zapewni długą i bezawaryjną pracę oraz odpowiednią barwę i natężenie dźwięku.

W przypadku nagłośnienia tego typu obiektów bardzo istotną rolę odgrywa równomierne rozchodzenie się dźwięku w całym pomieszczeniu i komfort słuchaczy, oraz dynamika i ekspresja dźwięku.

Projekty i instalacje w klubach i dyskotekach prowadzimy w oparciu o sprzęt przystosowany do pracy w lokalach rozrywkowych, jest on odporny na długie i intensywne obciążenie. W zależności od potrzeb oferujemy kompleksowe realizacje projektów, obejmujące nagłośnienie, przystosowanie do koncertów, wyposażenie stanowisk DJ, montaż projektorów, ekranów, oświetlenia efektowego (ruchome głowy, lasery) itp. Wykonane przez nas instalacje są łatwe w obsłudze i odporne na uszkodzenia, co pozwala na ich wieloletnią eksploatację.

Dla każdego typu obiektów muzycznych oferujemy sprzęt dostosowany do specyfiki użytkowania, który zapewnia maksimum mocy przy optymalnych kosztach oraz wygodę obsługi i wysoką jakość finalnego nagłośnienia lokalu.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line