pokaż/zamknij

O Nas

SONORITY z siedzibą w Warszawie zajmuje się kompleksowym wdrażaniem instalacji audio / video począwszy od fazy projektu, doboru, sprzedaży oraz instalacji sprzętu u klienta, aż do uruchomienia systemu.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób indywidualnych jak również firm.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem narzędziowym pozwalającym na samodzielne wykonywanie zleceń również przy większych projektach.

Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu oraz wykonanych usług.

W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane marki, ze sprzętem który cechuje najwyższy stosunek ceny do jakości, czyli oferujący najwyższą jakość za rozsądne pieniądze.

Po nawiązaniu kontaktu z naszą firmą, każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami i wymogami zlecenia.

wordle9

Misja

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz „wciskania” danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Jesteśmy odpowiedzią i alternatywą dla całej masy sklepów, sprzedawców i firm wmawiających nam że za wysoką jakość trzeba słono zapłacić i opowiadających bajeczki o możliwościach i zaletach swoich sprzętów, które często przegrywają w pierwszym lepszym bezpośrednim porównaniu z tańszymi konkurentami czego jesteśmy często świadkami, np. na targach.

Zawsze możesz zgłosić się do nas po bezpłatną poradę lub pomoc. Nie działamy szablonowo. Zaproponujemy Ci innowacyjne rozwiązania, dobierając go na podstawie Twoich indywidualnych preferencji oraz wysokiego stosunku ceny do jakości urządzeń. Dla nas najważniejsze jest stworzenie jak najlepszego rozwiązania i zadowolenie klienta, czyli świadomości dobrze wydanych pieniędzy i osiągnięcia zamierzonego efektu.

SONORITY – W DOBRYM TONIE!

Dane firmy

Nazwa firmy: SONORITY Sp. z o.o.

KRS: 0000582995
NIP:
1132897269
REGON: 362836436

Kapitał zakładowy: 50 000,00 PLN

www sonority.pl
e-mail info@sonority.pl
telefon +48 510 55 65 75
gg 294016
skype sonority.pl

Konta bankowe:
mBank 47 1140 2004 0000 3302 7591 8489

Dane adresowe:
ul. Igańska 19/1
04-083 Warszawa

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line