pokaż/zamknij

Muzea i galerie sztuki

Muzea i galerie sztuki to miejsca, które kojarzą się większości osób z zakurzonymi eksponatami i pozbawionymi jakiejkolwiek nowoczesności. Nic bardziej mylnego. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie zwiedzających i uatrakcyjnić sposób prezentacji. Aby zaciekawić odbiorcę należy użyć rozwiązań, które poza przekazaniem treści naukowych zapewnią mu również rozrywkę.

Ekrany dotykowe, systemy holograficzne i 3D, plazmy bezszwowe, ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, ekrany plazmowe oraz nowoczesne systemy nagłośnieniowe, systemy zarządzania i sterowania dźwiękiem i obrazem to zaawansowane rozwiązania multimedialne, które proponujemy. Dzięki ich zastosowaniu odbiorca może stać się częścią wystawy, a muzeum lub galeria zyska miano nowoczesnego centrum kultury i sztuki.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line