pokaż/zamknij

HECO

HECO to marka, która reprezentuje bogatą i długą tradycję w produkcji niemieckojęzycznej. Od momentu założenia firmy czyli 1949 r., jest ona zaangażowana w rozwój bezkompromisowej, wysokiej jakości reprodukcji muzyki w środowisku home audio. Legendarne serie kolumn głośnikowych ukształtowały dotychczasowy wizerunek marki. Fakt, że firma HECO w ciągu ponad pół wieku lat swojej historii – obejmującej okres, w którym nastąpiły jedne z najważniejszych osiągnięć w dziedzinie technologii hi-fi – wciąż na nowo odkrywa swoją siłę i innowacyjność, jest świadectwem siły i innowacyjności marki. Niezliczone wyróżnienia i zwycięstwa w testach są dowodem tej pasji do doskonałości.

„Liczy się tylko wynik”

Dzięki tej pozornie prostej filozofii produktu HECO od wielu dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie rozwoju głośników w Niemczech. Celem jest doskonała równowaga, przejrzystość i dynamika dźwięku. HECO nie szczędzi wysiłków gdy zauważamy, że coś jest jeszcze lepsze – zarówno pod względem rozwoju, jak i jakości materiałów i wykorzystania technologii. Zaowocowało to nowymi koncepcjami, które stały się kamieniami milowymi na rynku głośników. Fakt, że marka wciąż wprowadza na rynek produkty o niezrównanym stosunku ceny do jakości, jest czarno-biały potwierdzony przez prasę branżową i jej klientów. „Jesteśmy dumni ze wszystkiego, co reprezentuje HECO – tak jak nasi klienci ”.

Strona producenta http://www.heco-audio.de/

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line