pokaż/zamknij

Fibaro

System bezprzewodowy domu inteligentnego na którym pracujemy to polski system Fibaro. Jest on bezinwazyjny, dzięki czemu przy zmianie wystroju wnętrza, remoncie itp. bez problemu można zmienić położenie modułów systemu, który odświeży dane i dalej będzie współpracować z pozostałymi elementami.

Proponowany przez nas system ma wiele zalet:

  • Jest kompatybilny z większością telefonów komórkowych dostępnych na tynku, oraz produktami bezprzewodowymi np. tabletami, kamerami IP. Daje to pełną swobodę sterowania i komunikacji z systemem.
  • Inteligentny system sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń i w razie potrzeby informuje o wystąpieniu zdarzenia.
  • Posiada bardzo prosty interfejs konfiguracyjny, poprzez który łatwo zarządzać systemem.
  • Daje możliwość integracji z systemem alarmowym.

 

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line