pokaż/zamknij

Klub fitness Mława

ZAŁOŻENIA

West Site Fitness Club to nowe miejsce na mapie Mławy, w którym każdy odnajdzie odpowiednie dla siebie formy aktywności fizycznej. Oferuje zarówno zajęcia fitness, jak i bogato wyposażoną siłownię z możliwością treningów personalnych.

Energetyczna muzyka jest nieodłącznym elementem każdego treningu, dlatego w klubie fitness niezbędne jest dobrej klasy nagłośnienie.

REALIZACJA

Zainstalowaliśmy strefowy system audio składający się z:

– 2 strefowego miksera Monacor

– wielokanałowej końcówki mocy Monacor

– rozdzielacz liniowy Monacor

– wysokiej mocy dwudrożnych kolumn instalacyjnych Pure Acoustics

– mniejszych kolumn instalacyjnych Pure Acoustics do muzyki w szatniach

– niezależny system nagłośnienia w sali fitness

System pozwala na dowolne aranżowanie każdej strefy. Jest możliwość adresacji źródła do danej strefy oraz podziału i łączenia stref. W każdej strefie może być odtwarzane inne źródło z inną muzyką.

Jest również możliwość prowadzenia zajęć na żywo poprzez podłączenie się do niezależnego systemu nagłośnienia w sali fitness.

Nagłośnienie, jego moc i jakość pozwala nie tylko na odtwarzanie muzyki w tle ale również organizowanie dowolnych zajęć i imprez.

W ramach budżetu założonego przez inwestora spełniliśmy z nawiązką wszystkie jego wymagania.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line