pokaż/zamknij

MAGNAT

Początki historii firmy Magnat sięgają 1973 roku. Legendy mogą czasami pojawić się z dnia na dzień, ale doskonałe produkty wymagają sporego kunsztu, wiedzy a przede wszystkim doświadczenia, na szczęście Magnat posiad go pod dostatkiem. Od założenia firmy minęło już prawie 50 lat, w trakcie których firma szybko się rozwijała, poszerzała horyzonty i sumiennie się uczyła. Marka dziś jest reprezentowana w ponad 60 krajach na całym świecie. Produkty Magnata posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i dopracowywaniu każdego nawet najdrobnieszego szczegółu. Nic więc dziwnego, że na przestrzeni lat wiele z nich słusznie zasługuje na miano „legendy”.

Są firmy, które stawiają na design ponad wszystko. Jeśli design głośnika nie pasuje do ekstrawaganckiej obudowy, to zazwyczaj dostosowuje się technologię, a nie projekt. Magnat tak nie postepuje. Maksymą Magnat-a w procesie rozwoju jest to, że niezbędna technologia jest decydującym fundamentem, na którym buduje się kolumny głośnikowe. Ci, którzy znają produkty firmy Magnat wiedzą, że mimo to przywiązuje on dużą wagę do estetycznego wyglądu: Po zdefiniowaniu ram przez projektantów sprzętu, dla każdego produktu i serii projektuje charakterystyczny wygląd zewnętrzny, który jest wyraźnie rozpoznawalny na rynku home audio.

Dzięki tej filozofii marka zapewnia, że w kwestii jakości dźwięku nie ma nawet najmniejszego kompromisu na korzyść designu. „The Science of Sound” to zasada przewodnia, a spojrzenie na portfolio jasno pokazuje, że skupienie się na doskonałym dźwięku nie musi oznaczać kompromisu w kwestii estetyki. Każdemu z głośników Magnat daje elegancką i funkcjonalną obudowę, w której może on optymalnie rozwijać swoje właściwości akustyczne. W ten sposób w każdym przedziale cenowym oferuje atrakcyjną ofertę produktową, w których design i technika tworzą harmonijne połączenie.

Magnat kieruje się prostą filozofią: dobry głośnik to dobry głośnik. Dlatego w swoim portfolio znajdują się zarówno produkty hi-fi, jak i kino domowe. Od klasycznego głośnika pasywnego po w pełni aktywny system przesyłania strumieniowego – wszystko jest w zestawie. Dostępna jest również szeroka gama wysokiej jakości elektroniki. Ci, którzy całkowicie polegają na reprodukcji porywających filmów akcji znajdą to, czego szukają. Głośniki audiofilskie koncentrują się na niezakłóconej reprodukcji muzyki – z ważnym dodatkiem: oprócz głośników stereo firma oferuje dodatkowe głośniki tylne i centralne, a także dopasowane subwoofery do pełnego zestawu kina domowego. Niezależnie od tego co wybierze klient Magnata, zawsze otrzymuje absolutnie zaawansowany technologicznie produkt w najlepszym możliwym stosunku ceny do wydajności. I zawsze może mieć pewność, że przeszedł przez wszystkie procesy rozwojowe w Pulheim koło Kolonii – „Engineered in Germany”.

Strona producenta http://www.magnat.de/

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line