pokaż/zamknij

Restauracja Warszawa

ZAŁOŻENIA

Nowina to wyjątkowe miejsce na winiarskiej mapie Warszawy, gdzie w jednej przestrzeni znajduje się zarówno wine bar, restauracja, sklep z winem, galeria vintage oraz muzeum korkociągów. Designem zajął się Piotr Płoski ze studia projektowego smallna, który za projekt i realizację wnętrza Nowiny został nagrodzony prestiżową nagrodą A’Design Awards.

Dopełnieniem klimatu tego wyjątkowego miejsca musi być muzyka i to nie byle jaka. Z głośników sączy się muzyka w klimatach od jazzowych po muzykę elektroniczną.

Każde z 3 pomieszczeń jest osobną strefą którą można dowolnie aranżować. System pozwala organizować koncerty z muzyką na żywo.

REALIZACJA

Zainstalowaliśmy 3 strefowy system audio składający się z:

  • 3 strefowego miksera Monacor
  • wielokanałowej końcówki mocy Monacor
  • pełnopasmowych dwudrożnych kolumn Magnat
  • przyłączy do podłączenia źródła w każdym pomieszczeniu
  • miksera dla muzyki na żywo
  • DAC (przetwornik C/A) do podłączenia źródeł cyfrowych tj. laptop, tablet, itp.

System pozwala na dowolne aranżowanie każdego z pomieszczeń. Jest możliwość adresacji źródła do danego pomieszczenia oraz podziału i łączenia stref. W każdej strefie może być odtwarzane inne źródło i z inną muzyką.
Jest również możliwość odtwarzania muzyki na żywo poprzez podłączenie się do zewnętrznego miksera ze swoim sprzętem.

Nagłośnienie, jego moc i jakość pozwala nie tylko na odtwarzanie muzyki w tle ale również organizowanie dowolnych imprez.

Cała instalacja jest dyskretna i wpasowująca się w klimat wnętrz.

W ramach budżetu założonego przez inwestora spełniliśmy z nawiązką wszystkie jego wymagania.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line