pokaż/zamknij

TAGA HARMONY

HISTORIA MARKI


Przemysław Kokociński – Prezes i współzałożyciel TAGA Harmony 

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych. Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio. Prawie dwa lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z  entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi, kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

AMBASADOR MARKI

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie: To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.

To kolejny rozdział w historii tej znakomitej, polskiej marki!

NOWE LOGO

Nasza nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskiego hasła firmowego:
TAchieve Glorious Acoustics [Aby osiągnąć świetną akustykę]

Hasło to mówi wszystko o ludziach stojących za marką, ich pasji, oddaniu, filozofii i ciągłemu dążeniu do perfekcji – to DNA marki.
Oznacza to, że wszystko to, co projektujemy, tworzymy i budujemy ma jedno na celu: dostarczać najlepszy dźwięk i radość dla miłośników muzyki na całym świecie.

HARMONY – to silna podstawa logotypu, która podkreśla, że na wszystkich etapach każdy produkt tworzymy w harmonii z naturą.

Sygnet przed logotypem nawiązuje do kształtu fali akustycznej, jednoznacznie identyfikując nasz związek z dźwiękiem i muzyką.

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

• Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
• Przestrzenna scena dźwiękowa
• Niskie zniekształcenia
• Płaska charakterystyka pasma
• Bardzo szerokie pole rozpraszania
• Mocny i głęboki bas
• Niesamowita dynamika
• Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

PASJA DO MUZYKI

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji. Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NA DWÓCH KONTYNENTACH

Aktualnie TAGA Harmony prowadzi swoje światowe działania na polu high-end audio poprzez swoje oddziały zlokalizowane w Europie i Azji.

Zarządzamy zaawansowanym zakładem produkcyjnym, który składa się z nowoczesnego działu Badań i Rozwoju oraz linii produkcyjnych z niezależnymi punktami kontroli jakościowej.

Rozumiemy muzykę i potrzeby naszych Klientów nieustannie dążąc do ulepszania produktów, aby osiągnąć świetną akustykę!

Strona producenta https://www.tagaharmony.com/pl

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line