pokaż/zamknij

Monitoring IP

Monitoring IP to nowoczesna technologia telewizji przemysłowej, wykorzystująca sieci pakietowe IP oraz łącza teleinformatyczne. W tego typu systemach wykorzystujemy kamery sieciowe IP oraz specjalistyczne rejestratory IP, które zapisują i zarządzają materiałem wizyjnym.

Instalacje tego typu mają ogromny potencjał, gdyż dzięki wykorzystaniu technik typowo informatycznych urządzenia mogą współpracować z różnego rodzaju oprogramowaniem i systemami komputerowymi.

Główne zalety:

  • Możliwość tworzenia bardzo rozbudowanych instalacji,
  • Sterowanie systemem  jednego miejsca,
  • Podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie poprzez Internet, na dowolnym urządzeniu np. tablet, smartphon, laptop
  • System bezprzewodowy eliminuje konieczność budowy infrastruktury przewodowej, co znacznie zmniejsza koszty.
  • Możliwość integracji systemu z innymi systemami bezpieczeństwa, np. systemem alarmowym, kontrolą dostępu.

Monitoring IP to propozycja dla osób ceniących najwyższą jakość, funkcjonalność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto, systemy CCTV IP to doskonała inwestycja na przyszłość, gdyż w odróżnieniu od systemów analogowych można je w łatwy i co ważniejsze zdecydowanie mniej kosztowny sposób rozbudować.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line