pokaż/zamknij

System Sygnalizacji Włamania I Napadu (SSWIN)

SSWIN są popularnie nazywane systemami alarmowymi. Zadaniem takiego systemu jest sygnalizacja włamania, napadu oraz przekazanie informacji o takim zdarzeniu odpowiednim służbom. System Sygnalizacji Włamania i Napadu oparty jest na inteligentnych mikroprocesorowych centralach alarmowych, oprócz nich montowane są w zależności od potrzeb Klienta i funkcjonalności jaką chce uzyskać: czujniki, sygnalizatory, urządzenia peryferyjne oraz różnego typu akcesoria. Podstawą niezawodnego działania sytemu jest dobrze wykonany projekt instalacji, zapewniający odpowiednie rozmieszczenie czujek (brak martwych punktów, skuteczna detekcja) i monitorowanie zabezpieczanego obszaru, przy jednoczesnym ograniczeniu występowania fałszywych alarmów do minimum. Na każdym etapie inwestycji istnieje możliwość rozbudowy systemu oraz jego integracji z innymi systemami zabezpieczeń, co wydatnie podnosi poziom bezpieczeństwa całego obiektu.

Nowoczesny system sygnalizacji włamania i napadu może być również wykorzystywany do zarządzania automatyką budynku (np. sterowanie piecem centralnego ogrzewania, roletami, załączanie oświetlenia).

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line