pokaż/zamknij

System konferencyjne i tele-konferencyjne

System telekonferencyjny daje możliwość prowadzenia konwersacji telefonicznej przez wielu rozmówców jednocześnie. Nie trzeba odbywać już drogich podróży służbowych w celu spotkania z kontrahentami lub współpracownikami, wystarczy aby o umówionej porze zadzwonili pod wskazany numer. Również w sprawach nie cierpiących zwłoki łatwiej jest zwołać szybką naradę z wykorzystaniem telekonferencji.

Szerszy zakres obejmuje system wideokonferencyjny, ponieważ przy jego zastosowaniu uczestnicy spotkania nie tylko mogą się usłyszeć ale i zobaczyć. Uczestnicy konferencji zgromadzeni w jednej sali widzą na ekranie projekcyjnym i komunikują się w nieograniczony sposób (wizja i fonia) ze swoimi partnerami zgromadzonymi w innym obiekcie. Mogą wówczas przeprowadzać wspólna konferencję , naradę, pracować nad tymi samymi dokumentami czy na tych samych aplikacjach komputerowych. Warunkiem jest posiadanie takich systemów po obu stronach – czyli w obu łączonych ze sobą obiektach oraz odpowiednich do tego celu łącz ISDN lub, jeśli to możliwe, własnych lub dzierżawionych sieci komputerowych.

Ze względu na konieczność zapewnienia stosunkowo dużego poziomu natężenia światła otaczającego, ze względu na kamery będące elementem takiego systemu, najkorzystniejsze jest wówczas zastosowanie systemu projekcji tylnej, zapewniającej mimo jasnego (pożądanego ze względu na kamerę) oświetlenia sali, bardzo dobry kontrast i czytelność obrazu na dużym ekranie.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line