pokaż/zamknij

Systemy do głosowania

System głosowań to najprostsza i najszybsza forma komunikacji z uczestnikami spotkania, walnego zgromadzenia akcjonariuszy, itp.

Odpowiedź na zadane pytania uzyskujemy po kilku sekundach od jej udzielenia. Systemy do głosowania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest uzyskanie natychmiastowych i bezbłędnych wyników głosowania. Zastosowane w biurze lub urzędzie przyspieszą i znacznie ułatwią proces liczenia oddanych głosów. Możliwe jest głosowanie w wielu trybach, zależnie od wymagań będzie to głosowanie jawne lub tajne, alternatywne lub hierarchiczne.

System mogą być wykorzystywane przy wielu okazjach, nie tylko podczas wyborów czy głosowań, ale również konferencji lub prezentacji. System do głosowania i testów sprawia, że uczestnicy biorą aktywny udział w spotkaniu – mogą wyrażać swoją opinię, brać udział w dyskusji, sprawdzać wiedzę – często w formie zabawy, która podnosi poziom skupienia i poprawia odbiór prezentowanych treści.

Proponowane przez producentów systemy posiadają wiele zalet:

  • możliwość indywidualnego dostosowania– dodawanie nowych funkcjonalności, zmiana sposobu prezentowania wyników
  • różne rodzaje głosowań
  • piloty do głosowania wyposażone są w wyświetlacz, na którym wyświetlane są informacje dla użytkownika
  • możliwe jest przeprowadzenie głosowania, w którym użytkownik może wybrać kilka odpowiedzi
  • brak ograniczeń co do maksymalnej liczby odpowiedzi, spośród których musi wybrać osoba odpowiadająca na pytanie
  • możliwość identyfikacji użytkowników

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line