pokaż/zamknij

Nagłośnienie wielostrefowe (multiroom)

Celem systemu Multiroom jest komfort domowników, którzy mogą słuchać w swych pokojach niezależnej muzyki lub oglądać filmy zgromadzone na jednym nośniku, jest to wielopokojowe nagłośnienie. Ulubioną muzykę lub filmy można gromadzić na specjalnych serwerach, dyskach HDD multimedialnych zapisujących do kilku tysięcy godzin muzyki. Dla systemów multiroom przewidziano bardzo wyrafinowane konstrukcyjnie instalacyjne zespoły głośnikowe, dysponujące doskonałym brzmieniem. Odpowiednio dobre efekty można osiągnąć również w dziedzinie obrazu. Transmisja sygnału wizyjnego jest na tak wysokim poziomie, że bez kłopotu można przesyłać obraz o rozdzielczości 1080p na odległości nawet do kilkuset metrów.

Panelem dotykowym domownicy mogą sterować swoim systemem. Multiroom to system, dzięki któremu w każdym miejscu możemy słuchać wybranego źródła dźwięku – radia, TV, CD, DVD – bez konieczności kupowania osobnych zestawów do wszystkich pomieszczeń. Pozwala on na zintegrowanie wszystkich domowych urządzeń audio-video – ich liczba może być różna zaczynając od minimum dwóch.

Multiroom pozwala łączyć najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania. Coraz częściej elementem takiego nagłośnienia staje się iPod spełniający rolę muzycznego serwera, a sterować systemem możemy używając iPada, zamiast tradycyjnej klawiatury ściennej.

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line