pokaż/zamknij

Yamaha MusicCast

YAMAHA MUSICCAST

BEZPRZEWODOWA MUZYKA W CAŁYM DOMU

art_schemat


Możliwości, o których marzyłeś

Niezwykle szeroka gama urządzeń kompatybilnych z inteligentnym systemem, którym zarządzasz z poziomu swojego smartfonu lub tabletu. Niezależnie od tego, w którym pomieszczeniu się znajdujesz, możesz cieszyć się muzyką płynącą z dowolnego źródła, a każdy z domowników jest w pełni niezależny od pozostałych. Bazując na typowym, domowym sprzęcie AV, m.in. amplitunerze AV, systemie hi-fi, miniwieży, soundbarze lub aktywnym głośniku, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością bezprzewodowego systemu strefowego przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Od internetowych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, przez cyfrowe pliki z komputera, muzykę z płyt CD, dźwięk z telewizora, radio internetowe aż do analogowych nagrań z płyt winylowych – co tylko chcesz, bo z Yamaha MusicCast możesz wszystko.

MusicCast kategorie produktów

strumieniuj

Inna muzyka w każdym pokoju lub ta sama w całym domu

Wszyscy domownicy mogą w jednym czasie słuchać swoich ulubionych nagrań, niezależnie od innych użytkowników MusicCast.  System Yamahy umożliwia również stworzenie grupy, aby ta sama muzyka była odtwarzana w jednym czasie w kilku pomieszczeniach. A wszystko to bez względu na to, czy źródłem muzyki jest smartfon, internetowy serwis muzycznych czy też dysk NAS.

panorama

graf_1a

odtwarzaj

Nagrania ze sprzętu MusicCast i podłączonych do niego urządzeń

MusicCast umożliwia połączenie sprzętu audio w niezwykle funkcjonalny i rozbudowany system. Pozwala to odtwarzać muzykę z praktycznie dowolnego źródła – zarówno wbudowanego w sprzęt Yamahy obsługujący MusicCast, jak również z podłączonych do niego urządzeń zewnętrznych, m.in. gramofonu lub telewizora.

Możliwości połączeniowe mogą różnić się w zależności od modelu.

przesyłaj

Odtwarzaj muzykę poprzez Bluetooth oraz AirPlay i przesyłaj ją do innych urządzeń systemu MusicCast

Każde z urządzeń systemu MusicCast obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth i AirPlay. Pozwala to w łatwy sposób przesyłać muzykę wprost ze smartfonu lub tabletu, a także, np. odtwarzać nagrania z muzycznych aplikacji oraz serwisów, które udostępniają materiały wideo. Dzięki MusicCast swoją ulubioną muzykę prześlesz również do innych pomieszczeń.
panorama

aplikacja

Cały system w zasięgu jednej aplikacji

Wystarczy dotknąć czytelnie zaprojektowany ekran aplikacji, aby przejąć kontrolę nad całym sprzętem audio i muzyką w twoim domu. Aplikacja udostępnia szeroki wachlarz funkcji, m.in. tworzenia grup, dzięki której ta sama muzyka zabrzmi jednocześnie w kilku pomieszczeniach, a także możliwość personalizowania widoku ekranu danego pomieszczenia, np. poprzez dołączenie zdjęcia przedstawiającego użytkownika danego pokoju lub samego pokoju.

ico_app ico_gp

Dzięki prostym funkcjom menu aplikacji z łatwością odtworzysz muzykę, którą chcesz usłyszeć

Wybierz pokój

 Wybierz źródło

Wybierz utwór

Wstępną konfigurację możesz łatwo przeprowadzić za pomocą aplikacji MusicCast Controller.

Naciśnij w urządzeniu przycisk Połącz

Wprowadź hasło do twojej sieci Wi-Fi

Wybierz nazwę pokoju i jego zdjęcie

Gotowe

Odtwarzaj ten sam utwór równocześnie w wielu pokojach.

Dotknij przycisk Połącz

Wybierz główny pokój grupy

Wskaż pokoje, które chcesz z nim połączyć

Wybrane pokoje zostają połączone w jedną strefę muzyczną

Korzystając z ustawień dźwięku bądź korektora brzmienia, możesz dopasowywać jakość dźwięku poszczególnych urządzeń. Wykorzystaj pełne możliwości każdego urządzenia.

Dotknij przycisk Ustawienia dźwięku

Ustawienia dźwięku

Dowolnie skonfiguruj ekran pokoju w taki sposób, aby był dla ciebie łatwy do rozpoznania, wykorzystując np. zrobione przez siebie zdjęcie pomieszczenia.

Zdjęcie pokoju

Zdjęcie urządzenia

Kolor

Zdjęcia użytkownika

muzyka

Przesyłaj muzykę z MusicCast do urządzeń Bluetooth

Każdy z modeli systemu MusicCast wykorzystuje najnowszą funkcję Bluetooth output. Dzięki niej możesz słuchać nagrań z radia, komputera, odtwarzacza CD lub innego urządzenia i przesyłać bezprzewodowo muzykę wprost do głośników lub słuchawek Bluetooth dowolnego producenta.graf_4

wysoka

Wszystkie pliki w Twoim zasięgu

Korzystając z urządzeń rodziny MusicCast możesz odtwarzać dowolną cyfrową muzykę – nie tylko tę zapisaną w postaci popularnych plików MP3, lecz także formaty wysokiej rozdzielczości, m.in. FLAC, WAV, AIFF, Apple Lossless i DSD.

W porównaniu ze skompresowanymi źródłami dźwięku, źródła audio wysokiej rozdzielczości znacznie precyzyjniej odtwarzają muzyczne detale, charakter nagrania i atmosferę sali koncertowej.

graf_6tab1

tab2
inne

Sieciowa łączność w całym domu

MusicCast pozwala korzystać z dwóch trybów przesyłania sygnału audio. W trybie standardowym komponenty MusicCast łączą się bezpośrednio z routerem. Tryb rozszerzony pozwala przesyłać sygnały za pośrednictwem urządzeń MusicCast do bardziej odległych pomieszczeń.

Tryby

Dbałość o środowisko

Każdy z modeli MusicCast przekonuje nie tylko sieciową funkcjonalnością, lecz także oszczędnym trybem czuwania (standby), zapewniającym bardzo niski zużycie prądu (poniżej 3 W). Co więcej, praktyczna funkcja Automatic Standby automatycznie wyłącza zasilanie urządzeń po 20 minutach bezczynności.

Poznaj rodzinę MusicCast

KINO DOMOWE

KOMPONENTY Hi-Fi

SYSTEMY MINI

SOUNDBARY

GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

  • GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE
  • WX-030

3-lata-gwarancji

źródło: audioklan.pl

 

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line