pokaż/zamknij

HEOS By Denon

HEOS_logo

WCZUJ SIĘ W MUZYKĘ.
PRZEŻYJ NOWE DOŚWIADCZENIE.

Odkryj na nowo muzykę, którą kochasz z nieporównywalną jakością dźwięku HEOS. Dzięki niemal nieskończonym źródłom nowej muzyki–online i strumieniowej–odkryjesz nowych ulubieńców. Oddawaj się muzyce. Ciągle od nowa.

MULTI-ROOM OZNACZA MOŻLIWOŚCI

Zainstaluj darmową aplikację HEOS na tylu telefonach i tabletach, ilu zechcesz. Steruj muzyką w każdym pokoju z dowolnego urządzenia. Pogrupuj dwa lub więcej pomieszczeń razem, aby odtworzyć ten sam idealnie zsynchronizowany utwór w trybie party. Odtwarzaj różne utwory w każdym pomieszczeniu, gdzie każdy chce tańczyć we własnym rytmie.

WYBIERZ DOWOLNE URZĄDZENIE
KONTROLUJ KAŻDE POMIESZCZENIE.

Aplikacja HEOS jest niesamowicie prosta i wprost niesamowita.

POKOJE

Prosta kontrola nad tym, gdzie jest odtwarzana muzyka

WIDOK MUZYKA

Wybierz źródło muzyki, która ma zostać odtworzona w wybranych pomieszczeniach. Przeglądaj miliony utworów, które cieszą twoje serce.

WIDOK TERAZ ODTWARZANE

Zobacz, co jest aktualnie odtwarzane w dowolnym z pomieszczeń lub sprawdź, co zostanie odtworzone jako następne.

Ściągnij Aplikację iOS

HEOS TO DZIEDZICTWO 100 LAT INNOWACJI.

Jeśli coś wydaje dźwięk, my to budujemy.

Zbudowaliśmy swoją reputację koncentrując się na innowacyjnym rzemiośle i jakości, często jako pierwsi dostarczając innowacje w zakresie urządzeń audio. Każdy system HEOS jest z pasją projektowany w firmie Denon i składa się ze skrupulatnie zaprojektowanych elementów, które współgrają ze sobą i zapewniają jakość, której pożądają miłośnicy muzyki.

MAXXAUDIO

Korzystamy ze znakomitych algorytmów Waves Audio, aby zapewnić jak najlepszą jakość dźwięku. Waves Audio korzysta z tych samych plugin’ów i procesorów co profesjonalne studia nagraniowe. Głośniki HEOS, z technologią Waves MaxxAudio®, zapewniają inteligentne sterowanie poziomem dźwięku, szerokopasmowe wyrównywanie, psycho-akustyczne wzmocnienie basów, przestrzenność dźwięku, a dla podkreślenia dźwięku, głębsze basy, świeże tony wysokie i poprawiony zakres odsłuchu.

SYNCHRONIZACJA GODNA WYBORNEGO AUDIOFILA

Kwestia ułamków sekund: Aby zapewnić doznania godne wybornych audiofilii z wszystkich głośników HEOS na raz, każdy głośnik musi być w doskonałym stopniu zsynchronizowany. Opierając się o całe lata skrupulatnych badań HEOS zapewnia nierównoległą synchronizację w zaledwie tysięcznych częściach sekundy.

ZNAKOMITE WYKONANIE

HEOS to efekt obsesji na punkcie audio i efekt miłości do muzyki. Nasza wewnętrzna grupa inżynierów pracuje razem, dobierając każdy krytyczny element, który odegra ważną rolę w naszych unikalnych, pięknych projektach.

 

USTAWIENIA HEOS

Zapomnij o skomplikowanych wskazówkach i przesadnie technicznych szczegółach. To łatwe. To wszystko, co musisz wiedzieć o ustawieniach HEOS.

 

4 KROKI. KILKA MINUT. ŻYCIE PEŁNE MUZYKI

STEP 1

PODŁĄCZ HEOS

Dokładnie tak, jak słyszysz. Nie można już prościej.

STEP 2

POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ HEOS

Wyszukaj aplikację „HEOS by Denon” w App Store lub Google Play Store.

STEP 3

POŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ SIECIĄ

Bezprzewodowe połączenie zapewnia aplikacja. Nie musisz nawet dotykać swojego routera lub kabli sieciowych.

STEP 4

WYBIERZ SWOJĄ MUZYKĘ

Dopisz się do swoich ulubionych serwisów muzycznych. Lub po prostu odtwarzaj utwory bezpośrednio ze swojego telefonu lub tabletu, na dowolnym odtwarzaczu HEOS, który lubisz … natychmiast!
żródło: denon.pl

O nas

Jeśli szukasz rozwiązania idealnie dobranego do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania, a nie zrujnuje Ci portfela. Nie chcesz "wciskania" danych produktów przez sprzedawców słysząc o nich same pochlebne opinie i wywyższając je ponad inne. Chciałbyś dowiedzieć się jakie dany sprzęt, system czy rozwiązanie ma rzeczywiste zalety, a jakie wady. Jeśli TAK to zgłoś się do NAS.

Kontakt

Zadaj pytanie on-line